Codziennie nowe ćwiczenia! › RozgrzewkaSprawność fizycznaTechnikaTaktykaGryTreningi bramkarskieStałe fragmenty gry
30 maja 2024, 17:58
 • Panel użytkownika

  Nie masz jeszcze wykupionego abonamentu z dostępem do ćwiczeń treningowych. Wykup abonament

  Ćwiczenia

  Więcej ćwiczeń

  Partner główny

  Nasi partnerzy

  Codziennie nowe ćwiczenia

  Polecamy

  LEGENDA DO ĆWICZEŃ

 • ĆWICZENIE: Wielkopolska Akademia Bramkarska w Poznaniu

  Mamy przyjemność poinformować, iż w Poznaniu wystartowała Wielkopolska Akademia Bramkarska, która stwarza bardzo dobrą możliwość rozwoju dla bramkarzy. WAB  jest pionierskim projektem w Wielkopolsce, szkoląca wyłącznie bramkarzy w wieku 7-13 lat. Do akademii może wstąpić każde dziecko, bez względu na przynależność klubową. Zajęcia odbywają się pod nadzorem wyszkolonych trenerów i znakomitych bramkarzy. Więcej informacji na temat Akademii prezentujemy w rozwinięciu.

  Wielkopolska Akademia Bramkarska

  Rozpoczęły się nabory na stałe zajęcia bramkarskie dla zawodników w wieku 7-13 lat. Nadzór organizacyjny i szkoleniowy nad Akademią sprawować będzie Klub Sportowy Akademia Reissa.
  Akademia daje niepowtarzalną szansę na rozwój umiejętności stricte bramkarskich pod okiem wyszkolonych trenerów. To bardzo ważne by dzieci rozwijały jak najwięcej nawyków czuciowo-ruchowych, a także zapoznały się ze specyfiką gry na pozycji bramkarza. Kiedy ja rozpoczynałem przygodę ze sportem nie było możliwości uczestnictwa w zorganizowanych zajęciach tego typu, dlatego tym bardziej chcę pomóc w wychowaniu moich następców –opowiada patron Akademii Krzysztof Kotorowski.
  Do Akademii może dołączyć każdy zawodnik bez względu na przynależność klubową w wieku 7-13 lat. Umiejętności bramkarski będą oni nabierać pod okiem wyselekcjonowanego sztabu szkoleniowego Akademii, w którym znaleźli się:

  • Krzysztof Kotorowski – żywa bramkarska legenda Lecha Poznań, w którym gra nieprzerwanie od 2004 roku. Rozegrał ponad 200 meczów w barwach Kolejorza zdobywając z nim tytuł Mistrza Polski oraz dwukrotnie Puchar Polski i raz Superpuchar.
  • Paweł Linka – były bramkarz Lecha Poznań, obecnie w GKS Dopiewo, który jeszcze jako junior był na testach w Arsenalu Londyn.
  • Rafał Mielcarek – były bramkarz Warty Poznań oraz Reprezentacji Polski w futsalu.
  • Jakub Kamycki – były bramkarz I ligowego GKP Gorzów Wlkp.

  To pierwszy tego typu  projekt w regionie. Będziemy  uczyli podstawowych zachowań bramkarskich już w najmłodszych kategoriach wiekowych. Przez ostatnie kilka miesięcy pracowaliśmy nad metodologią szkolenia, którą zweryfikowaliśmy w trakcie obozów sportowych – komentuje Dominik Czapczyk, Dyrektor ds. Sportu w Akademii Reissa.
  Pierwszy trening zaplanowano na 10.09 poniedziałek godz. 17.00 boisko przy Cytadeli.
  Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejsze wypełnienie formularza >>
  Więcej informacji na temat zapisów do Wielkopolskiej Akademii Bramkarskiej znaleźć można na stronie www.akademiareissa.pl oraz u koordynatora projektu Łukasza Nowaka (l.nowak@akademiareissa.pl, tel.: 508 670 319).