Codziennie nowe ćwiczenia! › RozgrzewkaSprawność fizycznaTechnikaTaktykaGryTreningi bramkarskieStałe fragmenty gry
25 czerwca 2024, 13:21
 • Panel użytkownika

  Nie masz jeszcze wykupionego abonamentu z dostępem do ćwiczeń treningowych. Wykup abonament

  Ćwiczenia

  Więcej ćwiczeń

  Partner główny

  Nasi partnerzy

  Codziennie nowe ćwiczenia

  Polecamy

  LEGENDA DO ĆWICZEŃ

 • ĆWICZENIE: Konferencja szkoleniowa Lech Conference !

  Serwis Polski Trener.pl poleca oraz informuje, iż 7 grudnia 2012 r. odbędzie się III Konferencja Trenerów Piłki Nożnej – Lech Conference, która podobnie jak w roku ubiegłym kłaść będzie nacisk na połączenie teorii z praktyką. Przez cały dzień w poznańskiej Arenie będzie można obejrzeć treningi prowadzone przez szkoleniowców najlepszych akademii piłkarskich świata oraz wysłuchać prelekcji wybitnych praktyków z dziedziny treningu mentalnego. Więcej informacji na temat wydarzenia prezentujemy w rozwinięciu.

  Konferencja dla Trenerów – Lech Conference

  Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będzie SZYBKOŚĆ, przy czym  przede wszystkim będziemy się koncentrować na szybkości podejmowania decyzji. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję obserwować trenerów przygotowujących młodych zawodników do gry w najszybszych ligach świata. Praktyczne zajęcia w różnych kategoriach wiekowych poprowadzą szkoleniowcy FC Barcelony, Borussii Dortmund i Manchesteru City FC oraz Michel Bruyninckx, który na co dzień pracuje w Aspire Academy, najnowocześniejszej akademii świata (www.aspire.qa).
  Natomiast o tajnikach treningu mentalnego w niemieckim sporcie opowie Bernhard Peters, który jako były trener niemieckiej reprezentacji w hokeju na trawie dwukrotnie zdobywał tytuł mistrza świata, a obecnie realizuje swoje wizje jako szef szkolenia piłkarskiej młodzieży w TSG Hoffenheim.
  „Obecny poziom przygotowania taktyczno-technicznego w piłce nożnej staje się coraz bardziej wyrównany, zawodnicy na całym świecie zbliżają się do granic możliwości fizycznych. Coraz częściej różnice stanowią ułamki sekund, a to co decyduje o szybkości to umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.”– mówi Krzysztof Rutkowski, koordynator Lech Conference.
  Kulminacją konferencji będzie panel dyskusyjny pt. Z pierwszej piłki – skrócić czas reakcji w grze. W debacie prowadzonej przez Romana Kołtonia wezmą udział Jose Riga i Mariusz Rumak, którzy będą mówić o tym, jak optymalnie przygotować młodego piłkarza do podejmowania szybkich i skutecznych decyzji w grze.
  Oferta udziału w konferencji skierowana jest do trenerów, studentów i nauczycieli wychowania fizycznego. Lech Conference z pewnością zainteresuje również rodziców, młodych zawodników czy po prostu miłośników piłki nożnej chcących poszerzyć swoją wiedzę o najnowsze trenerskie know-how.
  Już dziś można zarejestrować się na stronie www.lechconference.pl . Do końca października (dziś ostatnia szansa!) udział w konferencji to wydatek 189 złotych, a studenci zapłacą zaledwie 99 złotych. Z każdym kolejnym miesiącem koszt udziału w konferencji będzie wyższy.
  Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na www.lechconference.pl