Codziennie nowe ćwiczenia! › RozgrzewkaSprawność fizycznaTechnikaTaktykaGryTreningi bramkarskieStałe fragmenty gry
14 lipca 2024, 16:46
 • Panel użytkownika

  Nie masz jeszcze wykupionego abonamentu z dostępem do ćwiczeń treningowych. Wykup abonament

  Ćwiczenia

  Więcej ćwiczeń

  Partner główny

  Nasi partnerzy

  Codziennie nowe ćwiczenia

  Polecamy

  LEGENDA DO ĆWICZEŃ

 • ĆWICZENIE: Juniorzy SMS Kraków na obozie !

  Trwa obóz przygotowawczy Juniorów Starszych MKS SMS Kraków. Chłopcy przebywają w Kluczborku w Wojewódzkim Kampusie Sportowo-Rekreacyjnym STOBRAWA. Zawodnicy przygotowują się do nowego sezonu pod kierunkiem trenera Marka Salamona. Z drużyną na zgrupowaniu przebywa również masażysta Alfred Rusin. Trener Salamon przygotował swoim podopiecznym intensywny harmonogram zajęć. – Ciężko pracujemy aby przygotować się do nowego sezonu. Jak dotąd udaje się zrealizować wszystkie założenia, które mamy przygotowaliśmy – podsumowuje szkoleniowiec. Więcej na temat obozu w rozwinięciu.

   SMS Kraków na obozie w Kluczborku

  – Obóz odbywa się w znakomitych warunkach. Do swojej dyspozycji mamy nowoczesną halę sportową, pawilon sportowy, boiska ze sztuczną nawierzchnią, pomieszczenia odnowy biologicznej: gabinet masażu, sauna i jacuzzi oraz siłownia – mówi Alfred Rusin.
  W trakcie obozu rozegrany został mecz kontrolny (19.02.2012) z zespołem T.S. Chemik Kędzierzyn-Koźle – SMS okazał się wymagającym sparingpartnerem, młodzi zawodnicy tego klubu byli bardzo dobrze poukładani, wybiegani oraz wytrenowani – ocenił postawę chłopców z SMS-u serwis internetowy Chemików.