Codziennie nowe ćwiczenia! › RozgrzewkaSprawność fizycznaTechnikaTaktykaGryTreningi bramkarskieStałe fragmenty gry
02 grudnia 2023, 15:39
 • Panel użytkownika

  Nie masz jeszcze wykupionego abonamentu z dostępem do ćwiczeń treningowych. Wykup abonament

  Ćwiczenia

  Więcej ćwiczeń

  Partner główny

  Nasi partnerzy

  Codziennie nowe ćwiczenia

  Polecamy

  LEGENDA DO ĆWICZEŃ

 • ĆWICZENIE: Polski Trener.pl – Coerver PARTNERAMI !

  Polski Trener.pl – Coerver Coaching PARTNERAMI

  Serwis Polski Trener.pl podpisał umowę partnerską z firmą Coerver Coaching. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna, z czego niewątpliwie skorzystają obydwie strony oraz środowisko trenerskie.  Już dziś zapraszamy na kurs-konferencję, organizowaną przez firmę Coerver która odbędzie się 11.02.2012 w Krakowie.  Szerzej w rozwinięciu.

  Zapraszamy na konferencję dla trenerów i instruktorów piłki nożnej

  Konferencja szkoleniowo-metodyczna “Coerver Coaching jako efektywna metoda szkolenia dzieci i młodzieży” dla trenerów, instruktorów i nauczycieli wychowania fizycznego odbędzie się w dniu 11.02.2012 w Krakowie (Hala OSiR Kolna, ul. Kolna 2). Konferencję poprowadzi Rafael Wieczorek (Główny Trener Coerver Coaching Niemcy, na co dzień pracujący w 1. FC Nurnberg) oraz polscy trenerzy Coerver Coaching.

  Rafael Wieczorek jako trener pracował w strukturach Coerver Coaching w Niemczech, Hiszpanii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Austrii i Holandii. Był trenerem w akademiach piłkarskich: FC Kaiserslautern, FC Cologne, FC Schalke, Arminie Bielefeld oraz 1.FC Nurnberg. Przeszkolił ponad 10.000 dzieci i trenerów. Ściśle współpracuje z marką adidas przy wszystkich aktywnościach piłkarskich odbywających się w Niemczech, Szwajcarii i Hiszpanii.
  Konferencja będzie tłumaczona symultanicznie dla wszystkich uczestników. Wszystkie zajęcia praktyczne będą odbywały się na pokazowej grupie młodych piłkarzy.
  Koszt udziału w konferencji wynosi 290 PLN brutto. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy do 31.01 lub do wyczerpania miejsc.
  Szczegółowe informacje oraz harmonogram imprezy – pobierz Zaproszenie.doc
  Następnie wypełnij zgłoszenie na konferencje – Formularz.doc