Codziennie nowe ćwiczenia! › RozgrzewkaSprawność fizycznaTechnikaTaktykaGryTreningi bramkarskieStałe fragmenty gry
14 czerwca 2024, 04:39
 • Panel użytkownika

  Nie masz jeszcze wykupionego abonamentu z dostępem do ćwiczeń treningowych. Wykup abonament

  Ćwiczenia

  Więcej ćwiczeń

  Partner główny

  Nasi partnerzy

  Codziennie nowe ćwiczenia

  Polecamy

  LEGENDA DO ĆWICZEŃ

 • ĆWICZENIE: Piłkarze w sportowej stolicy Gór Opawskich

  banderoza logoKompleks Turystyczny Sudety Ośrodek BANDEROZA zaprasza młodych piłkarzy z całej Polski na pogranicze polsko-czeskie, gdzie od 13 listopada do 6 stycznia odbywać się będą jesienno-zimowe turnieje piłkarskie, a także na Piłkarskie Ferie Zimowe. Więcej informacji na temat Ośrodka “Banderoza” oraz organizowanych tam bardzo ciekawych imprez sportowych można przeczytać w rozwinięciu. POLECAMY !

  OŚRODEK BANDEROZA

   Kompleks Turystyczny Sudety Ośrodek BANDEROZA
  ul. Powstańców Śląskich 23 48-340 Głuchołazy,
  tel. 77 43 91 364,
  mail:
  kontakt@banderoza.pl, www.banderoza.pl
  KOORDYNATOR – Katarzyna Domagalska kom.507 080 988

  banderoza 2

    Od ponad 20 lat Ośrodek „Banderoza” organizuje całoroczny wypoczynek oraz turnieje dla młodych sportowców. Baza sportowa jaką oferujemy naszym gościom wyposażona jest w halę sportową o powierzchni 1800m2, trawiaste boiska pełnowymiarowe. boisko piaskowe, Mini Orlik oraz siłownię. Turnieje rozgrywane są na sztucznych  murawach (Głuchołazy, Mikulovice, Jesenik). Część rekreacyjna ośrodka to przede wszystkim 5 hektarów, na których położonych jest pięć pawilonów mieszkalnych z salkami wielofunkcyjnymi, pensjonat, amfiteatr, basen odkryty, wypożyczalnia NART BIEGOWYCH i ROWERÓW górskich, Mini ZOO, ścieżki zdrowia oraz, pole namiotowe. Przestronna jadalnia obfituje w pyszne posiłki dostosowane do treningu – BEZ OGRANICZEŃ (śniadania i kolacje – szwedzki stół). Zapewniona jest całodobowa opieka medyczna oraz opieka koordynatora.

       Na tegoroczny sezon jesienno-zimowy przygotowano sześć turniejów, które odbywać się będą zarówno po stronie polskiej jak     i czeskiej oraz w hali sportowej Ośrodka:

  Dla najlepszych przygotowano puchary, medale, nagrody oraz dyplomy.
  Z myślą o jak najlepszym przygotowaniu do turniejów przed każdym z nich Ośrodek zaprasza na obozy kondycyjne z bogatym programem sortowym oraz rekreacyjnym.
  W jesienno-zimowej atmosferze na młodych sportowców czeka nie tylko rywalizacja sportowa ale także liczne atrakcje ośrodka oraz pogranicza polsko-czeskiego. Wypoczynek umożliwi:

  – korzystanie z elementów odnowy biologicznej (sesje w jaskini solnej, sauny),

  – korzystanie z siłowni, rowerów górskich, kawiarenki internetowej,

  – ognisko z kiełbaskami,

  – dyskoteki, paintball,

  – płukanie złota,

  – Mini Turniej Łuczniczy,

  – SLACKLINE oraz zajęciaz animatorem.

      Ponadto na FERIE ZIMOWE 2015 przygotowaliśmy tygodniowe obozy piłkarskie z TRANSPORTEM, podczas których młodzi sportowcy będą trenowali na boiskach ze sztuczną murawą, boiskach trawiastych, a także w hali sportowej. Bliskość stoków narciarskich u naszych południowych sąsiadów oraz przygotowane trasy do narciarstwa biegowego sprzyjają nauce jazdy na nartach oraz zimowym szaleństwom na  śniegu (ośrodek zapewnia 50 par nart biegowych, 20 par sanek, miejsce do wojny na śnieżki oraz zimowe górskie trasy).
  Malownicza okolica bogata zarówno historycznie jak i przyrodniczo sprzyja wycieczkom pieszym i autokarowym. A to wszystko w Głuchołazach – sercu Gór Opawskich.
  Programy, szczegółowe regulaminy oraz możliwość zgłoszenia się do rywalizacji znajdziesz na www.sport.banderoza.pl. Zapraszamy także na Facebook’owy profil ośrodka, na którym dostępne są najświeższe informacje.

  Kompleks Turystyczny Sudety Ośrodek BANDEROZA
  ul. Powstańców Śląskich 23 48-340 Głuchołazy,
  tel. 77 43 91 364,
  mail:
  kontakt@banderoza.pl, www.banderoza.pl
  KOORDYNATOR – Katarzyna Domagalska kom.507 080 988

  POLECAMY !