Codziennie nowe ćwiczenia! › RozgrzewkaSprawność fizycznaTechnikaTaktykaGryTreningi bramkarskieStałe fragmenty gry
26 lutego 2024, 07:42
 • Panel użytkownika

  Nie masz jeszcze wykupionego abonamentu z dostępem do ćwiczeń treningowych. Wykup abonament

  Ćwiczenia

  Więcej ćwiczeń

  Partner główny

  Nasi partnerzy

  Codziennie nowe ćwiczenia

  Polecamy

  LEGENDA DO ĆWICZEŃ

 • ĆWICZENIE: Oktayem Tuygarem z wizytą w SMS Kraków

  Miło nam poinformować, iż w dniach 19 – 21 września w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Krakowie,  odbyło się spotkanie z gościem z Turcji panem Oktayem Tuygarem, który reprezentował szkołę  ŞEHİT SAİM ÇELİK ÇOK PROGRAMLI LİSESİ. Spotkanie w Krakowie miało charakter  wizyty przygotowawczej programu Comenius, w ramach którego  SMS przegotowuje nowy projekt wymiany uczniów.W ramach realizowanego przedsięwzięcia już w październiku uczniowie klas I Liceum SMS wyjadą do Monachium. W planie wizyty są między innymi wspólne treningi ze szkoleniowcami z Niemiec oraz Belgi oraz wizyty w klubach Bayern Monachium oraz TSV 1860. Przypomnijmy, iż Partnerem oraz Patronem Medialnym SMS Kraków jest nasz serwis Polski Trener.pl. Więcej o wydarzeniu informujemy w rozwinięciu.

  Więcej o wydarzeniu

  Gość był pod wrażeniem Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz jej osiągnięć sportowych. W trakcie pobytu w Krakowie, zwiedził między innymi Zamek Królewski na Wawelu oraz Kopalnię Soli w Wieliczce. Jak powiedział nam był oczarowany pięknem miasta oraz ludźmi, których miał możliwość spotkać w trakcie wizyty. Szkoła piłkarska ŞEHİT SAİM ÇELİK ÇOK PROGRAMLI LİSESİ znajduje się w mieście Kayseri – położonym w środkowej Turcji, u północnego podnóża wulkanu Erciyes. Szkoła z Kayseri jest jednym z nowych partnerów SMS-u.

  Od lewej Piotr Kocąb, Oktay Tuygar oraz Mirosław Gilarski

  Obecnie w ramach Comeniusa, krakowski SMS realizuje przedsięwzięcie pod nazwą Football as a medium promoting a greater social mix and intercultural communication through various forms of exchanges, Projekt realizowany jest ze szkołami z Belgii (Institut Provincial D’enseignement Secondaire de Hesbaye, który współpracuje z klubem Standard Liège) oraz Niemiec (Walter-Klingenbeck-Schule, realizująca programy sportowe FC Bayern Monachium i TSV 1860 Monachium). W ramach realizowanego przedsięwzięcia już w październiku uczniowie klas I Liceum SMS wyjadą do Monachium. W planie wizyty są między innymi wspólne treningi ze szkoleniowcami z Niemiec oraz Belgi oraz wizyty w klubach Bayern Monachium oraz TSV 1860.