Codziennie nowe ćwiczenia! › RozgrzewkaSprawność fizycznaTechnikaTaktykaGryTreningi bramkarskieStałe fragmenty gry
02 grudnia 2023, 17:05
 • Panel użytkownika

  Nie masz jeszcze wykupionego abonamentu z dostępem do ćwiczeń treningowych. Wykup abonament

  Ćwiczenia

  Więcej ćwiczeń

  Partner główny

  Nasi partnerzy

  Codziennie nowe ćwiczenia

  Polecamy

  LEGENDA DO ĆWICZEŃ

 • ĆWICZENIE: Międzynarodowa Konferencja Szkoleniowa !

  konferencja 2Miło nam poinformować, iż firma PROTRAINUP, która współpracuje z  naszym  serwisem Polski Trener.pl organizuje Międzynarodową Konferencję Szkoleniową. Patronat nad konferencją objął Polski Związek Piłki Nożnej. Konferencja odbędzie się w dniach 14-15 czerwca 2014 w Chorzowie. Konferencja jest podzielona na dwie części. Część teoretyczna odbywać się będzie w salach konferencyjnych hotelu Arsenal Palace w Chorzowie, natomiast część praktyczna obędzie się na boiskach Stadionu Śląskiego. Będzie to największa tego typu konferencja w Polsce. Przewidywana liczba gość wynosi ponad 400 osób. Prelegentami, których gościć będziemy na konferencji będą największego formatu trenerzy, tacy jak Horst Wein czy Tom Bates. Więcej informacji o wydarzeniu prezentujemy w rozwinięciu.

  MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA SZKOLENIOWA

  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – https://protrainup.com/pl/conference

  Honorowy Patron Konferencji

  PZPN

  konferencja

  PRELEGENCI

  konferencja aHorst Wein – miał wpływ na rozwój 11 000 zawodników w 54 krajach. Twórca “YOUTH FOOTBALL DEVELOPMENT MODEL”.
   
   
   
  konferencja bTom Bates – z wykształcenia psycholog oraz trener piłkarski, na co dzień pracuje w klubie ligi angielskiej – West Bromwich Albion F.C.
   
   
   
   
  konferencja cTon Caanen – W 2001 objął stanowisko dyrektora szkółki piłkarskiej klubu Roda Kerkrade. W 2010 roku objął stanowisko głównego trenera AEK Larnaka, z którym awansował do Ligi Europy. Trener z licencją UEFA PRO.
   
   
  konferencja dRichard Grootscholten – dyrektor techniczny Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie Lubin. Trener z licencją UEFA PRO i UEFA PRO YOUTH.
   

   

   
   
  konferencja eMarcin Dorna – polski trener piłkarski pracujący obecnie na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski do lat 21. Medalista Mistrzostw Europy U-17.
   
   
   
   

  POLECAMY !