Codziennie nowe ćwiczenia! › RozgrzewkaSprawność fizycznaTechnikaTaktykaGryTreningi bramkarskieStałe fragmenty gry
28 maja 2024, 15:36
 • Panel użytkownika

  Nie masz jeszcze wykupionego abonamentu z dostępem do ćwiczeń treningowych. Wykup abonament

  Ćwiczenia

  Więcej ćwiczeń

  Partner główny

  Nasi partnerzy

  Codziennie nowe ćwiczenia

  Polecamy

  LEGENDA DO ĆWICZEŃ

 • ĆWICZENIE: III Ogólnopolska Konferencja w Racocie !

    Mamy  przyjemność  poinformować,   iż serwis Polski Trener.pl został Patronem Medialnym III Ogólnopolskiej Konferencji dla Trenerów Piłki Nożnej w Racocie. Organizatorami konferencji są PKS Racot, Wydział Szkolenia OZPN Leszno i Pion Szkolenia WZPN Poznań. Konferencja odbędzie się 16 grudnia 2012 r. w Racocie. W tym roku tematem przewodnim będzie kształcenie piłkarskie dzieci i młodzieży na różnych etapach. Więcej informacji na temat konferencji w rozwinięciu.

  III Ogólnopolska Konferencja dla Trenerów Piłki Nożnej w Racocie

  Listopad i Grudzień to w Racocie gorący okres. Niby zakończona runda jesienna, powoli schodzimy do hal, ale ze względu na konferencję, którą organizujemy od trzech lat jest to dla nas wzmożony okres, w którym futbol odgrywa pierwszoplanową rolę.
  W tym roku proponujemy Państwu tematy związane z kształceniem piłkarskim dzieci i młodzieży. Nie chcemy tego robić byle jak stąd takie opóźnienia w przedstawieniu programu. Po prostu cały czas trwają negocjacje z uznanymi trenerami, których chcielibyśmy w Racocie gościć.  Cieszę się, że w tym roku mogę liczyć na pomocną dłoń następującym osobom: Marcin Dorna (trener Reprezentacji Polski U-18), Ryszard Dorożała (trener związkowy WZPN Poznań) i Mirosław Jankowski (Dyrektor Sportowy WZPN Poznań). Razem możemy więcej. Tak jak i w poprzednim roku krótko przed samą organizacją konferencji będziemy mogli skorzystać z pomocy Marka Molewskiego i jego studentów z AWF Poznań . Formuła ta sprawdziła nam się ostatnio i konferencja przebiegała sprawnie. Liczymy na obecność wielu trenerów zajmujących się młodzieżą jak i tych, którzy zamierzają się tym tematem zająć. Będzie naprawdę ciekawie.
  Do zobaczenia w Racocie. Dawid Dominiczak
   

  Szczegółowe informacje i zapisy na www.konferencjaracot.pl lub pod nr telefonu 600 701 718 (Dawid Dominiczak).

  POLECAMY !