Codziennie nowe ćwiczenia! › RozgrzewkaSprawność fizycznaTechnikaTaktykaGryTreningi bramkarskieStałe fragmenty gry
19 kwietnia 2024, 14:23
 • Panel użytkownika

  Nie masz jeszcze wykupionego abonamentu z dostępem do ćwiczeń treningowych. Wykup abonament

  Ćwiczenia

  Więcej ćwiczeń

  Partner główny

  Nasi partnerzy

  Codziennie nowe ćwiczenia

  Polecamy

  LEGENDA DO ĆWICZEŃ

 • ĆWICZENIE: Camp Coerver Coaching ! Rzeszów 24.03.2012

  W najbliższą sobotę (24 marca) o godzinie 10:00 na “Orliku” przy ulicy Dąbrowskiego 82 w Rzeszowie odbędzie się Camp Coerver Coaching. Trening Coervera jest globalnym programem treningu piłkarskiego, inspirowanym naukami Weila Coervera i stworzonym w 1984 roku przez Alfreda Galustiana i Charliego Cooka – legendę londyńskiej Chelsea. Udział w Campie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.   Zapisy prosimy przesyłać drogą mailową, pod adresem mateusz.nowak@coerver.pl lub telefonicznie 797001305.

  Więcej o programie Coerver Coaching

  Metoda treningu Coervera bazuje na przekonaniu, że żadna drużyna i taktyka gry nie są w stanie istnieć i osiągać sukcesów bez indywidualności, które je tworzą. Taktyka jest tak dobra jak zawodnicy, którzy ją realizują. Dlatego też program jest ukierunkowany na rozwój indywidualnych umiejętności i predyspozycji zawodników.
  Sednem metody Coerver Coaching jest mistrzowskie opanowanie piłki (Ball Mastery) oraz gra w małych grupach. W toku wieloletnich doświadczeń i analiz udowodniono, że gra zespołowa składa się z ciągu interakcji pomiędzy dwoma, trzema lub czterema zawodnikami w różnych fragmentach boiska. W konsekwencji, w połączeniu ze sobą tworzą one grę całego zespołu. Coerver Coaching uznawany jest za najdoskonalszą w świecie metodę nauczania gry w piłkę nożną. Najlepszym świadectwem uznania jest fakt, iż z metody tej intensywnie w procesach szkolenia młodych zawodników w swoich akademiach piłkarskich korzystają czołowe kluby Europy:AC Milan, Real Madryt, Arsenal Londyn, Manchester United, Chelsea Londyn, Newcastle United, Fulham Londyn, Bayern Monachium, Olympique Marsylia, Rosenborg Trondheim. Natomiast najbardziej znanymi piłkarzami, którzy piłkarskie szlify zdobywali dzięki metodzie Coerver Coaching są: Thomas Mueller, Arjen Robben i Boudewijn Zenden. W programach Coerver Coaching uczestniczy prawie 2 miliony młodych piłkarzy w 30 krajach.
  Nasza filozofia treningu i podejścia do szkolenia dzieci i młodzieży różni się od dostępnych na polskim rynku modeli szkoleniowych. Kluczowym elementem jest mistrzowskie panowanie nad piłką, wszystkie inne aspekty gry zależą właśnie od tego czynnika. Wszystkie składowe treningu, poczynając od rozgrzewki czy stretchingu, odbywają się z piłkami. Ponadto korzystamy z dobrych, sprawdzonych wzorców. Naszych zawodników od najmłodszych lat uczymy zagrań i ruchów, którymi charakteryzują się najlepsi piłkarze świata – dodaje Mariusz Paszkowski, koordynator projektu Coerver Coaching Polska, trener, który wprowadzał metodę do Polski.