Codziennie nowe ćwiczenia! › RozgrzewkaSprawność fizycznaTechnikaTaktykaGryTreningi bramkarskieStałe fragmenty gry
05 grudnia 2023, 11:00
 • Panel użytkownika

  Nie masz jeszcze wykupionego abonamentu z dostępem do ćwiczeń treningowych. Wykup abonament

  Ćwiczenia

  Więcej ćwiczeń

  Partner główny

  Nasi partnerzy

  Codziennie nowe ćwiczenia

  Polecamy

  LEGENDA DO ĆWICZEŃ

 • ĆWICZENIE: Dzień Otwarty SMS Kraków

  W dniu 19 kwietnia odbył się Dzień Otwarty Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Józefa Kałuży i Henryka Reymana w Krakowie. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie był to już drugi Dzień Otwarty SMS Kraków w tym roku. Uczestnicy mogli nie tylko zapoznać się z ofertą dydaktyczną oraz szkoleniową szkoły ale i wziąć udział w treningach. Zajęcia poprowadzone zostały przez szkoleniowców SMS-u oraz trenerów Coervera. Przypomnijmy wychowankami tej wzorowo prowadzonej szkoły są m.in. Jakub Błaszczykowski oraz Paweł i Piotr Brożkowie. Więcej o Dniach Otwartych Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz FILM z tego wydarzenia prezentujemy w rozwinięciu.

  Dzień Otwarty SMS Kraków

  Był to już drugi Dzień Otwarty SMS-u w tym roku. – Ze względu na duże zainteresowanie szkołą po pierwszym Dniu Otwartym (3 kwietnia, przyp. red) ,zdecydowaliśmy się na zorganizowanie jeszcze jednego spotkania dla młodzieży zainteresowanej nauką i szkoleniem w SMS-iepowiedział Piotr Kocąb; dyrektor ds. sportowych w szkoły.
  Uczestnicy mogli nie tylko zapoznać się z ofertą dydaktyczną oraz szkoleniową szkoły ale i wziąć udział w treningach. Zajęcia poprowadzone zostały przez szkoleniowców SMS-u oraz trenerów Coervera.
  Trening metodą Coervera jest jednym z elementów szkolenia w Szkole Mistrzostwa Sportowego – dodał Piotr Kocąb.
  Podczas Dnia Otwartego rodzice oraz kandydaci do SMS-u mogli porozmawiać z trenerami, nauczycielami i uczniami szkoły.
   

  Galeria