Codziennie nowe ćwiczenia! › RozgrzewkaSprawność fizycznaTechnikaTaktykaGryTreningi bramkarskieStałe fragmenty gry
01 grudnia 2023, 20:14
 • Panel użytkownika

  Nie masz jeszcze wykupionego abonamentu z dostępem do ćwiczeń treningowych. Wykup abonament

  Ćwiczenia

  Więcej ćwiczeń

  Partner główny

  Nasi partnerzy

  Codziennie nowe ćwiczenia

  Polecamy

  LEGENDA DO ĆWICZEŃ

 • ĆWICZENIE: Akademia Reissa nowym partnerem !

  Piotr Reiss Polski trener treningMamy przyjemność poinformować, iż Akademia Piłkarska Piotra Reissa została nowym partnerem serwisu Polski Trener.pl.  Akademia Reissa to sieć szkółek piłkarskich, skupiająca obecnie, wraz z projektem partnerskim Akademia Piłkarska Falubaz około 2500 zawodników w 60 lokalizacjach na terenie Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej. Klub został stworzony dla miłośników futbolu w wieku już od 4 roku życia. Od momentu powstania Akademia stała się jedną z największych i najszybciej rozwijających się szkółek w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki nawiązanej współpracy niebawem pojawią się artykuły dotyczące treningów w Akademii Piłkarskiej Reissa. Więcej informacji o Akademii prezentujemy w rozwinięciu.

  AKADEMIA REISSA

  Dla nas nie jest najważniejszy wynik sportowy tylko głównie dobra zabawa z piłką i zdrowa rywalizacja zarówno na boisku jak i poza nim. Wzorem systemu FC Barcelona chcemy każdemu dziecku pomagać i je wychować, jeśli nie na super piłkarza to osobę, która będzie wysportowana i będzie dbała o zdrowie” – opowiada założyciel wielkopolskiej kuźni talentów Piotr Reiss.

  Reis 2

   

  Jej wyróżnikiem jest szczególne podejście do dzieci, jako jednostek, które kształtują i udoskonalają umiejętności piłkarskie. Nadrzędną wartością Akademii jest zrównoważony rozwój każdego ze szkolonych zawodników oraz poczucie spełnienia z uprawiania sportu. Prawdziwą radość z futbolu najlepiej można odczuć wspólnie, dlatego też duży nacisk kładziemy na integrację i zespołowość. Naszym zdaniem na tym etapie piłkarskiego rozwoju należy uczyć przez zabawę a stresogenną rywalizację powinno się odłożyć na przyszłe lata.

  SONY DSC