Codziennie nowe ćwiczenia! › RozgrzewkaSprawność fizycznaTechnikaTaktykaGryTreningi bramkarskieStałe fragmenty gry
17 kwietnia 2024, 21:45
 • Panel użytkownika

  Nie masz jeszcze wykupionego abonamentu z dostępem do ćwiczeń treningowych. Wykup abonament

  Ćwiczenia

  Więcej ćwiczeń

  Partner główny

  Nasi partnerzy

  Codziennie nowe ćwiczenia

  Polecamy

  LEGENDA DO ĆWICZEŃ

 • ĆWICZENIE: Akademia Piłkarska kolejnym Partnerem !

  Mamy przyjemność poinformować, iż Akademia Piłkarska Silesia, która posiada sieć swoich szkółek w całej Polsce została nowym Partnerem serwisu Polski Trener.pl. Akademia Piłkarska Silesia to szkółka piłkarska bazująca na metodach szkoleniowych Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB) właściwie zmodyfikowanych na warunki naszego kraju. Pierwszym etapem współpracy pomiędzy Polskim Trenerem.pl, a Akademią jest stworzenie w naszym serwisie nowych działów treningowych dla kategorii wiekowych U4-U6 (Przedszkolaki) oraz U7-U10 (Żaki) co niewątpliwie wzbogaci i uatrakcyjni naszą ofertę dla trenerów szkolących najmłodszych. Za ten dział odpowiadał będzie Doktorant na AWF Katowice, koordynator do sp. szkolenia w Akademii trener Damian Mikołowicz. Jesteśmy przekonani, że z naszej współpracy skorzysta całe środowisko trenerskie. Więcej informacji o samej Akademii prezentujemy w rozwinięciu. 

  AKADEMIA PIŁKARSKA SILESIA

     Akademia Piłkarska, to szkółka która rozpala pasję i marzenia piłkarskie wśród dzieci od najmłodszych lat. W całej Polsce posiada 38 oddziałów szkolących dzieci w przedziale wiekowym 4-12 lat. Liczba ogólna to ponad 1000 zawodników w kilku województwach w naszym kraju. Tak duża rozpiętość przedziału wiekowego przekłada się na różną charakterystykę rozwojową dziecka w zależności od grupy oraz przedziału wiekowego. Podczas naszych treningów stawiamy sobie różne cele i założenia szkoleniowe dla poszczególnych grup wiekowych – przedszkolaków, żaków oraz orlików. Każdy z trenerów, to wykwalifikowany specjalista doskonale znający specyfikę pracy z dziećmi. W każdej z tych grup, trenerzy stosują różne formy i metody treningowe odpowiednio dostosowując je do wieku i poziomu małych piłkarzy. Na treningu występuje duża indywidualizacja, ponieważ grupy liczą maksymalnie po 12-13 osób.
     W Akademii kładziony jest duży nacisk na rozwój umiejętności a nie uzyskiwanie dobrego wyniku samego w sobie. Wytwarzamy klimat motywacyjny zorientowany na cel a nie “ego”. Ten pierwszy akceptuje błędy, jako część nauki, podkreśla indywidualność, jako ważny składnik zespołu oraz posiada trenera ceniącego starania piłkarza.
  Jak szkolimy Twoje dziecko:
  • Grupa Przedszkolaków (4-6)
  • Grupa Żaków (7-9)
  • Grupa Orlików (10-12)
  • Grupa ‘Orłów’

  Więcej informacji na: http://www.nasza-akademia.com.pl/